logo

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - INFORMACE

bild_info01_wimper_kl

Tajemství svůdných řas LUXUS LASHES je v tom, že jsou lehké, přirozené a perfektně drží. Prodloužené řasy mají vysoký lesk a vějířový efekt.

Luxuslashes se aplikují speciálně vyvinutým elastickým lepidlem technikou jedna po druhé na řasy původní, v tom spočívá kouzlo jejich přirozeného chování a vzhledu a je tak docílen maximální efekt absolutní přirozenosti.

bild_info02_wimper_kl

Oproti jiným metodám, patentované lepidlo obsahuje také silikon a je tudíž i po zaschnutí vysoce elastické. V praxi to znamená, že nedochází k jeho zatvrzení do křehkosti a následnému rozlomení při náhodném ohybu řasy či neopatrném promnutí očí. Toto lepidlo vydrží oproti konkurenci skutečně až dva měsíce, lepidlo je navíc vyráběné a schválené k používání v Evropské Unii a splňuje tak přísná zdravotní kriteria, což mnohá levná lepidla dovážená z Asie nesplňují a mnohdy obsahují také látky, které by mohly citlivou oblast očí poškodit.

Každá žena si může vybrat přesně takovou délku, tloušťku, zakroucení či barvu, která podtrhne její osobnost a styl – existuje 9 různých délek, 2 rozdílné tloušťky a 2 různé zakroucení v různých barvách.

Naše produkty jsou vyvíjeny a vyráběny v Evropě. Tím je zaručen vysoký standard kvality a certifikace vysokých standardů kladených Evropskou unii.

Prodlužení řas je zcela bezbolestné a trvá mezi cca 1 až 2 hodiny, podle množství aplikovaných řas. Prodlužování řas vypadá tak, že uvolněně ležíte se zavřenýma očima na kosmetickém lehátku.

Prodejní cena

První prodloužení řas se pohybuje v průměru od 3 500,- Kč v závislosti na salonu a lokalitě.

Doplnění řas potom od 30,- Kč za řasu v závislosti na salonu a lokalitě.

Jak dlouho LuxusLashes vydrží?

Při pravidelném doplňování můžou byt nošeny dlouhodobě. LuxusLashes díky patentovanému elastickému lepidlu vydrží stejně dlouho jako řasy vlastní (vaše pravé), které v normálním cyklu po 3 měsících opadnou a průběžně se obnovují.