logo

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - OTÁZKY A ODPOVĚDI

Vážení návštěvníci

Zde vedeme seznam často kladených otázek a snažíme se je neustále rozšiřovat.

Jak dlouho LuxusLashes vydrží?

Díky používání speciální techniky lepení, můžou být prodlužené řasy nošeny dlouhodobě. Lepí se technikou přímo řasa na řasu – 1 mm od očního víčka. Patentované lepidlo LuxusLashes s obsahem silikonu a dalších látek zůstává i po zaschnutí velmi elastické a kopíruje tak za každých podmínek tvar vaší řasy, čili nedochází k odlamování řas při náhodném ohnutí řasy či promnutí očí. To v praxi znamená, že řasy LuxusLashes vydrží stejně dlouho jako řasy vlastní (vaše pravé), které v normálním cyklu po 3 měsících opadnou a průběžně se obnovují. K Vaši spokojenosti a stále krásnému vzhledu doporučujeme po té doplňovat řasy jednou měsíčně.

Na co musím dávat pozor před aplikací?

Řasy aplikujte vždy na správně očištěné a odlíčené řasy zákaznice. Nepoužívejte přípravky obsahující alkohol a olej. A nedoporučuje se trvalé barvení a trvalá. K čištění doporučujeme používat přípravek Předpříprava z řady LuxusLashes.

Poškodí LuxusLashes mé řasy?

Vaše přírodní řasy nemohou být za žádných podmínek poškozeny, zachová-li se doporučený postup při aplikaci.

Jak aplikace LuxusLashes funguje?

Prodlužování řas není bolestivé a trvá 1 až 2 hodiny, v závislosti na množství nalepených řas. Klidně ležíte se zavřenýma očima na kosmetickém lehátku. Většina zákaznic usne a probudí se s nádhernými řasami.

Jak je možné, že LuxusLashes vydrží oproti konkurenci tak dlouho?  

1. vysoká kvalita lepidla (nejmodernější patentovaná technologie na bázi silikonu) 2. speciální složení produktů, které jsou vyvinuty tak, aby byla dosažena maximální pevnost 3. aplikace na profesionální úrovni pomocí proškoleného personálu Patentované lepidlo LuxusLashes s obsahem silikonu a dalších látek zůstává i po zaschnutí velmi elastické a kopíruje tak za každých podmínek tvar vaší řasy, čili nedochází k odlamování řas při náhodném ohnutí řasy či promnutí očí. To v praxi znamená, že řasy LuxusLashes vydrží stejně dlouho jako řasy vlastní (vaše pravé), které v normálním cyklu po 3 měsících opadnou a průběžně se obnovují.

Můžu si koupit a aplikovat sama LuxusLashes?  

Ne. Řasy a výrobky LuxusLashes můžou být aplikované pouze proškoleným personálem s Certifikátem o řádném absolvovaném školení. Prodlužovat řasy nelze provádět bez zaškolení, které nabízíme jako jednu ze služeb. Jenom tak je kvalita LuxusLashes garantována a nedojde k poškozením vašich vlastních řas. Proto je důležité sledovat kvalitu stylisty, kteří prodlužování provádějí.

Na co musím dávat pozor po aplikaci LuxusLashes?  

Lepidlo potřebuje asi 24 hodin k dosažení konečné stability. Z tohoto důvodu by se lepidlo v této době nemělo namočit. Během prvních 48 hodin se vyhněte horké sprše a sauně. Netahejte nebo nemněte si řasy. Prosím, použijte pro čištění očí náš speciální make-up odličovač a naše zatvrzení a pro rozčesávání náš kartáček.

Můžu nadále používat moji řasenku?  

LuxusLashes mají originálně pěkné zakřivení, délku, hustotu a barvu. Proto použití řasenky není nutné. Pokud byste přesto chtěla použít řasenku pro silnější líčení, použijte prosím LuxusLashes řasenku, případně řasenku nevoděvzdornou. Potřete řasenkou pouze konečky řas. Tím se vyhnete spojům a zlomení řas.

Existují různé druhy řas LuxusLashes?

K dispozici jsou 2 různě pevnosti, v 9 různých délkách a 2 různé druhy zakroucení. K dispozici jsou také řasy barevné.

Na které body musím neustále dávat pozor?  

Kosmetické přípravky na olejové bázi rozpouštějí lepidlo. Aby byla zaručena trvanlivost řas, žádáme vás o používání námi doporučovaných výrobků. Pravidelné návštěvy parní lázně a sauny můžou oslabit lepidlo a životnost prodloužených řas je tím narušena. Pro tyto případy doporučujeme používat výrobek LuxusLashes Zatvrzení, který vytvoří ochrannou vrstvu spoje.

 

Pokud máte další dotazy, neváhejte se prosím na nás obrátit, rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz týkající se produktů, aplikace a technologie LuxusLashes.

 

Budete-li se držet našich rad a tipů, budete si prodloužených řas užívat po velmi dlouhou dobu. Také ze zkušeností radíme dodržovat termíny doplňování řas, jen tak si udržíte pečlivý vzhled vašich prodloužených řas.Váš LuxusLashes tým
Salon YES VISAGE s.r.o.