logo

PRODLOUŽENÍ ŘAS - PRODUKTY

 

Make-up odličovač

Speciální odličovač vhodný pro citlivé oči a zákazníky s prodlouženými řasami. Neobsahuje látky jako glykol, alkohol nebo parfémované oleje a díky své tekuté konzistenci odstraňuje make-up velice snadno.
K dostání také v balení 1 litr pro salony a kosmetická pracoviště.

Oční gel

Zklidňující, zvlhčující oční gel s vyhlazujícími proteiny, obsahující kyselinu hyaluronovou v kombinaci s výtažky z Kigelia Africana se zpevňujícími a vypínajícími účinky. Tento oční krém vyplňuje vrásky, zklidňuje a vypíná vaši pleť, oční oblast a rozzáří vaše oči.
K dostání také v balení 250 ml pro salony a kosmetická pracoviště.

Řasenka

Tato bohatá řasenka zesílí, prodlouží a zvýrazní vaše řasy. Obsahuje včelí a karnauba vosk pro vysoký lesk a pevnost. Tato řasenka je obzvláště vhodná pro prodloužené řasy, lehce se nanáší, nerozmazává se a je snadno odstranitelná vlažnou vodou. Obohacená o látky, které zpevňují a chrání vaše přirozené řasy, stejně jako prodloužené řasy LuxusLashes tak, aby nedošlo k poškození vazby mezi vašimi řasami a těmi prodlouženými.

Vitamínové sérum na řasy – NOVINKA!

Vysoce kvalitní a účinné vitamínové sérum pro povzbuzení buněčného metabolismu pro růst řas a jejich zesílení díky vitamínu H (biotin), B5 (panthenol) a B9 (folic acid) s výtažkem aloe vera pro hydrataci. Sérum navíc obsahuje specifické proteiny, které stimulují buněčný metabolismus řas a zlepšují krevní cirkulaci a zásobení buněk složkami potřebnými pro růst, pevnost a zesílení řas, stejně tak osahuje látky ke zlepšení pigmentace řas pro jejich zvýraznění. Produkt se aplikuje na cibulky vašich vlastních řas. Při správné aplikaci je výsledek k neuvěření. Vaše vlastní řasy budou delší, hustší a tmavší! A zároveň umožňuje delší trvanlivost našich LuxusLashes zpevněním vašich vlastních řas.

Neobsahuje parfémové oleje a barviva. Nanášejte 2x denně na cibulky vašich vlastních řas.

Přípravek na zatvrzení prodloužených řas

Speciální ochranná složka, která obsahuje tekutý Teflon a živiny, které chrání vaše prodloužené řasy také v extrémních podmínkách, proti nečistotám, vodě i soli, ale také třeba v sauně, která je za normálních podmínek pro prodloužené řasy nevhodná. Tato ochranná složka výrazně prodlužuje životnost vašich prodloužených řas a vytváří ochranný film, který chrání vazbu mezi vašimi a prodlouženými řasami. Navíc tato složka vytváří krásný černý povrch, který ještě zvýrazní vaše řasy. Doporučujeme používat 2 až 3 krát týdně případně před extrémními podmínkami, aby zůstaly vaše prodloužené řasy chráněny. Navíc pomocí černé vrstvy dosáhnete zářivý výsledek.

Předpříprava

Předpříprava se nanáší před lepením řas, čímž lepidlo získá optimální spojení s přirozenými řasami. Řasy tak osvobozuje od olejů a nečistoty, což běžný čistící prostředek nedokáže. Lepidlo lépe drží na předpřipravené vrstvě a usychá rychleji. Zvláště vhodné při doplňování řas.

Lepidlo Gold

Naše patentované lepidlo je vyrobeno v Německu, má vynikající trvanlivost a obsahuje látky nejvyšší hodnoty, které jsou plně certifikované přísnými regulemi pro použití v EU. Zasychá během pár sekund a přitom díky obsahu silikonu a dalších látek zůstává velmi elastické a kopíruje tak za každých podmínek tvar vaší řasy, čili nedochází k odlamování řas. Touto jedinečnou vlastností se odlišuje od konkurence. Lepidlo má trvanlivost 12 měsíců a je možné skladovat v pokojové teplotě.

Lepidlo Silver - NOVINKA

Naše nově vyvinuté lepidlo Silver nedráždí a je určeno pro velmi citlivé zákaznice. Je vhodné i pro lepení na otevřeném oku na spodní řasy. Velmi rychle usychá a zůstává stejně jako lepidlo Gold velmi elastické. Lepidlo má trvanlivost 12 měsíců a je možné skladovat v pokojové teplotě.

Gel Pads Box – Polštářky pod oči - NOVINKA

Gelové polštářky pro zachycení spodních řas s obsahem kolagenu. Zatímco jsou zákaznici aplikovány řasy, její podoční oblast se relaxuje a regeneruje díky těmto gelovým polštářkům. Dodává se v boxech po 20 ks až 200 ks.

Odstraňovač nalepených řas

Přípravek pro snadné a bezpečné odstranění prodloužených řas bez poškození řas vlastních.

Kartáček

Speciálně vyrobené kartáčky, které jsou měkké a flexibilní. Pomocí kartáčku zůstávají řasy ve formě a drží si tvar.

Nové řasy

Naše řasy mají perfektní přirozený vzhled, který vašim očím propůjčuje fantastický vzhled. Různé zakroucení (B + C), tloušťka (0,15/0,20/0,25) a délky (6 – 15mm).

Hedvábné a norkové řasy

Norkové řasy: jsou nejnovější generací řas. Jsou zpracovány s norkovým proteinem, jsou pevnější než řasy hedvábné a lépe se nosí. Podtrhují dramatičtější vzhled.

Hedvábné řasy: jsou lehčí než norkové, ohebnější, vzbuzují přirozenější vzhled
Různé zakroucení (B + C), tloušťka (0,15/0,20) a délky (7 – 15 mm)

Barvy řas

Červená, modrá, žlutá, zelená, fialová, bílá, růžová, hnědá.

Stojan na produkty

Profesionálně prezentují produkty.

Barevné třpytky a kamínky

Jednotlivé kamínky na víčku nebo řasách dodávají lesknoucí se výsledek.

 

LuxusLashes Základní Kufřík

Ten obsahuje běžné pracovní materiály a vše potřebné pro okamžitý začátek s prodlužováním řas LuxusLashes a obsahuje také množství řas až pro 80 zákaznic.

 

LuxusLashes Profi-Kufřík

Ten obsahuje také běžné pracovní materiály a vše potřebné pro okamžitý začátek s prodlužováním řas LuxusLashes, ale obsahuje také více lepidla, speciální lepidlo pro alergiky a lidé s vysokou citlivostí, výrobky přípravné a následné péče, množství řas až pro 200 zákaznic a mnoho dalšího.

 

LuxusLashes Profi-Kufřík pro hedvábné řasy

Tenhle kufřík obsahuje vše jako běžný Profi-Kufřík, ale navíc také 7 x boxů hedvábných řas a produkty na prodej.

Produkty – marketing

Využijte naši profesionální reklamní kampaň obrázky a podporu. Kontaktujte nás na info@yesvisage.cz

Plakáty - Obrázek A1 nebo navýšení 1 m x 2 m