logo

PRODLOUŽENÍ ŘAS - ŠKOLENÍ

bild_schulungen_wimper_kl

Která žena netouží krásných, hustých, dlouhých, a přitom přirozených řasách?

Prodlužování řas může být lukrativní doplňkovou službou právě pro vaše podnikání, SPA, welness centrum, kosmetické či kadeřnické studio. Okouzlete produkty LuxusLashes vaše zákaznice a rozšiřte si vaše podnikání o novou klientelu.

My vás zaškolíme. Školíme zdarma!

Využijte zdarma dlouholeté zkušenosti našich profesionálů a naše znalosti a profesionální know-how pro dosažení jedinečných služeb vašeho podnikání.

Proškolíme kohokoliv, ideálními pro školení jsou lidé z oborů zabývajících se krásou, jako například kosmetičky, kadeřnice, nehtoví designéři, zdravotníci a tak dále…

Krásné, dlouhé, černé a husté řasy budou vaše klientky zbožňovat! A pozor, již nikdy se jich nebudou chtít vzdát!

Chcete-li tento obor /profesi dělat na prvotřídní úrovni, není možné se jej naučit z CD nebo knihy. Cvičení dělá mistra. Tohle je investice do vaší budoucnosti a spokojenosti vašich klientek a pouze zkušení profesionálové vám nejlépe vysvětlí správnou a bezpečnou techniku a triky pro dosažení maximálního efektu krásných řas.

Proto také školíme individuálně, kde se školitel soustředí pouze na jednoho školeného a je mu tak věnována maximální pozornost.

Školení je jednodenní a délka školení závisí na šikovnosti školeného.

Školení obsahuje následující:

 • Anatomie a průběh růstu řas
 • Zdraví a bezpečnost
 • Hygiena
 • Školení o produktech
 • Postup ošetřování
 • Techniky lepení
 • Efekty
 • Odstranění řas
 • Definování problému a řešení
 • Marketing
 • Praktická zkouška lepení řas

Během školení zhodnotíte teoretické a praktické znalosti a po jeho úspěšném zvládnutí vám bude vystaven LuxusLashes Certifikát.

Kromě toho budete uvedeni na stránkách www.luxuslashes.cz a budete zde mít také odkaz na vaše webové stránky.

A to vše ZDARMA!

Při zakoupení kteréhokoliv kufříku pro prodlužování řas nabízíme školení ZDARMA! Pak máte vše potřebné a už nic nestojí v cestě k úspěšnému začátku.

LuxusLashes disponuje dvěma kufříky, které obsahují vše potřebné pro váš úspěšný start v působišti vašeho podnikání. Záleží jen na vás, který si zvolíte.

Základní kufřík LuxusLashes

Ten obsahuje běžné pracovní materiály a vše potřebné pro okamžitý začátek s prodlužováním řas LuxusLashes a obsahuje také množství řas až pro 80 zákaznic.

AKCE: Na cenu kufříků je možné získat jednoduchý úvěr. Můžete tak začít s LuxusLashes pracovat bez prvotních nákladů.

Cena prodloužení řas v salonech pro zákazníka

Doporučovaná cena prodloužení řas pro zákazníka - první aplikace od 3 500 do 6 000 Kč

Doporučovaná cena doplnění řas od 30 do 60 Kč za řasu

Ceny jsou pouze orientační a budou se lišit v závislosti místa aplikace a regionu

Během školení obdržíte:

Nápoje, manuál, školící materiál, certifikát a školitele s dlouholetými zkušenostmi v lepení řas.

Sebou si přineste:

Vše potřebné obdržíte při školení, sebou si přineste pouze pokojnou ruku.

Pro vystavení certifikátu budeme potřebovat identifikační a fakturační údaje vašeho podnikání. V případě, že máte problémy se dostavit, je nutné toto oznámit co nejdříve a školení bude přesunuto na další nejbližší možný termín bezplatně.

Modelku je třeba domluvit vlastní, je-li toto problém, je nutné kontaktovat školící centrum.

Doba a místo školení

Školení je jednodenní (trvá cca 4 až 6 hodin) a probíhá ve školícím centru pro maximálně 2 osoby. Školení se nachází v Klinice YES VISAGE v Praze, který je také výhradním zástupcem této metody pro Česko a Slovensko.

Klinika YES VISAGE, Mánesova 28, 120 00 Praha 2, tel 776 707 707

www.yesvisage.cz

Na požádání uskutečníme školení ve vašem místě podnikání

Školitel vás navštíví ve vašem zařízení a zaškolí vás a vaše pracovníky (počet osob dle dohody) intenzivně po celý den. Bude tak ušetřen váš pracovní čas. Toto je možné po telefonické domluvě za příplatek a úhradu cestovních nákladů školitele.

OBJEDNÁVKY A INFORMACE O ŠKOLENÍ

Objednávky na školení prosím volejte do Salonu YES VISAGE na telefon +420 776 707 707 nebo zasílejte emailem na info@yesvisage.cz .

Proč LuxusLashes - produkty a technika prodlužování řas LuxusLashes?

Protože jsme evropská firma, s evropskými a převážně německými produkty vysoké kvality, které jsou přizpůsobeny na Evropanky a certifikované dle standardů Evropské unie. Naše patentované lepidlo nemá konkurence a skutečně drží po celou životnost vaší vlastní řasy. Naši školitelé mají dlouholeté zkušenosti v oblasti prodlužování řas.

Výhodou spolupráce s metodou LUXUS LASHES je zázemí a podpora společnosti, která klade důraz na kvalitu technologie a produktu, prvotřídní odbornou kvalifikaci a podporou svých partnerských salonů.

S LuxusLashes prodlužováním řas máte možnost zvýšit potenciál vašeho podnikání a navýšit nejen klientelu, ale také obrat a zisk. Samozřejmě nabídnete něco nového a zvýšíte tak svoji konkurenceschopnost a prestiž.

Prosím, přečtěte si pozorně všeobecné podmínky obchodování.